Menu

Even voorstellen… Onze nieuwe collega Ruby!

Ik ben Ruby en werk sinds 1 juli 2026 bij XTNT als mobiliteitsadviseur. Ik neem hierbij een nieuwe afslag. Met mijn technische achtergrond in bouwkunde en constructie management, zet ik nu mijn eerste ‘echte’ stap in de mobiliteitssector. Ik vind het van belang om oplossingen te creëren die vervolgens ook zo goed mogelijk geïmplementeerd en uitgevoerd kunnen worden. Wat mij motiveert, is samen iets opbouwen waar mensen écht iets aan hebben.

Waarbij in mijn vorige banen de focus voornamelijk lag op de bebouwde omgeving, wil ik nu graag meer uitzoomen naar de stedelijke ontwikkelingen. Ik krijg veel energie van afwisselende projecten en het samenwerken met collega’s. Ook houd ik ervan om dingen zo efficiënt mogelijk te doen, en vind het stiekem best leuk om net een stapje verder te gaan als het gaat om automatiseren. Technologie zie ik daarbij als middel: het is een krachtig hulpmiddel om maatschappelijke of duurzame doelen te realiseren, maar niet het einddoel op zich. Ik kijk er naar uit om dit bij XTNT in praktijk te kunnen brengen!

Ik vind leuk dat ik ook zelf elke dag te maken heb met de mobiliteit om ons heen. Een keuze zoals het vervoersmiddel dat ik ga nemen om op kantoor te komen en de afwegingen die ik daarvoor maak, houden mij bezig. Het fascineert mij dat het zo is verbonden aan het dagelijks leven en de gewoontes eromheen. Zo is ook de deelfiets die soms voor het steegje van mijn huis in de weg staat, tegelijkertijd de super handige deelfiets die ik kan pakken vanaf het station als mijn band weer eens lek is.

Naast het werk ben ik graag met van alles bezig. Zo heb ik in en rondom huis altijd wel een projectje liggen. Dit kan variëren van een schilderij maken tot het bakken van een brood. Buitenshuis ben ik graag met vrienden en sport ik veel. In mijn vaste zaalvoetbal team probeer ik op de maandagavond af en toe nog eens te scoren. Als ik in de week ook nog een momentje rust heb lees ik graag een boek, want ik moet die wel op tijd uit hebben voor de boekenclub.

Meer weten?

Heb je vragen of verdere interesse in dit onderwerp? Vul dan het onderstaande contactformulier in. Wij zorgen dan dat de juiste collega binnen een week contact met je opneemt. De koffie staat klaar!